Szanowni Państwo,

 

przedstawiamy poniżej informacje zgodne z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego:

 

1) Ograniczona liczba widzów

Udostępniamy widzom maksymalnie połowę liczby miejsc. Rzędy będą zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który: - uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia, - jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie

 

2) Obowiązek zakrywania ust i nosa

Na terenie obiektu obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli np. noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby bez takiego wyposażenia nie zostaną wpuszczone na obiekt. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek w trakcie koncertu.

 

3) Dezynfekcja rąk

Przy wejściu na obiekt wszyscy uczestnicy obowiązkowo będą musieli skorzystać z dostępnych dozowników z płynem dezynfekującym.

 

4) Zachowanie dystansu społecznego

Podczas poruszania się w obiekcie, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.

 

5) Podanie danych osobowych

przy wejściu Przed wejściem na koncert będą musieli Państwo wypełnić krótkie oświadczenie o stanie zdrowia oraz podać swoje dane : imię, nazwisko, numer telefonu. Treść oświadczenia dostępna jest również na stronie https://www.elektrowniaklub.com/oświadczenie-covid-19/ 

Wypełnione i wydrukowane oświadczenie należy okazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu. Administratorem Państwa danych osobowych jest Toruńska Orkiestra Symfoniczna, która będzie przetwarzać dane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Państwa dane mogą zostać przekazane Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu bądź służbom porządkowym. Podane przez Państwa dane w razie potrzeby umożliwią łatwy kontakt po zakończeniu wydarzenia i ułatwią służbom sanitarnym dochodzenie epidemiologiczne na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

 

 

 6) Obsługa widza

Abyśmy mogli wypełnić obowiązkowe procedury prosimy o przybycie na miejsce z 30 minutowym wyprzedzeniem. Preferowane są bilety elektroniczne w telefonach – aby umożliwić bezdotykową obsługę. Pracownicy wyposażeni będą w odpowiednie środki ochrony tj. : maseczki, przyłbice, rękawiczki. Należy stosować się do wskazówek pracowników przy procedurze wejścia i wyjścia publiczności – możliwe będzie kierowanie Państwa do różnych wyjść znajdujących się w obiekcie. W kasie może znajdować się tylko jedna osoba.

 

 

Klauzula informacyjna RODO

 

Zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) a także stosownymi aktami wykonawczymi informujemy, że

 

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elektrownia Pub z siedzibą w Żaganiu przy ul.Konopnickiej 51 B, NIP 924-115-13-95

2. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: elektryzator@gmail.com

3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy – czyli zakupu biletu i/lub podjęcia działań przed jej zawarciem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).

4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące pośrednio zaangażowane w kontakt z Panią/Panem (np. świadczące usługę IT) oraz podmioty, które w imieniu administratora przetwarzają dane osobowe na podstawie zawartej z administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych.

5. W związku z panującą pandemią COVID-19 informujemy, że dane osobowe mogą zostać udostępnione również GIS (Główny Inspektorat Sanitarny) i służbom porządkowym.

6. Dane osobowe uzyskiwane od Państwa przy wejściu będą przechowywane przez okres 14 dni od chwili ich pozyskania – czyli od dnia organizacji wydarzenia.

7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych osobowych.

8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

 

Biorąc udział w naszych wydarzeniach AKCEPTUJĄ Państwo nasz regulamin i wytyczne oraz zobowiązują się Państwo do przestrzegania wszystkich zasad.

KONTAKT

Telefon : 533 736 767

E-mail : elektryzator@gmail.com

www.fb.com/Klub.Elektrownia

 

Comments: 8
 • #8

  NOIRTh (Wednesday, 29 November 2023 07:12)

  Witam.
  Czy jest możliwość zarezerwowania dwóch biletów na sobotni koncert Czarnego Bzu? Nie mogę nigdzie znaleźć przedsprzedaży a do Żagania mamy 180 km :)

 • #7

  https://divorceronline.com/blog/how-introspection-can-lead-to-a-higher-quality-of-life/ (Friday, 24 April 2020 03:33)

  In fact that there are occurring all within a time period, also in an identical period. Every one experiences each one of these matters and within amounts of time. The 4 Divorces include: '' the Fiscal Divorce the Authorized Divorce, '' both the Social Divorce, and also Divorce Attorney. https://divorceronline.com/blog/how-introspection-can-lead-to-a-higher-quality-of-life/

 • #6

  https://sfj-injurylaw.com/about.html (Wednesday, 22 April 2020 05:12)

  Tired of poor Dating habits A narrative of behaviour that is lousy and also you ought to stay away of somebody else. Carries an exclusive narrative of somebody else I moved outside with. Two teenaged Girls: That Which We Can Not And That Which We Skip <a href="https://sfj-injurylaw.com/about.html">to get a divorce</a>

 • #5

  KOMAR PROMIL (Monday, 28 January 2019 22:19)

  SUPER ATMOSFERA,MIŁA OBSŁUGA,SUPER KONCERTY !!! POLECAM !!!

 • #4

  Wojtek Dukarski (Sunday, 02 April 2017 19:58)

  Bardzo fajny klimat. Typowo ROCKOWY klub, w którym nikt nie chce słyszeć o disco polo :-). Grało się tutaj świetnie. I nigdy nie zapomnę drinka, którego Adrian mi zrobił przed naszym wyjazdem. :-) :-) :-)

 • #3

  Witold (Saturday, 01 April 2017 19:03)

  Super klimat, grało się Mega!!! fajnie. Zespół Instant Blues na pewno jeszcze nie raz odwiedzi klub "Elektrownia".....pozdro....

 • #2

  Iras (Wednesday, 22 June 2016 15:38)

  Grało sie wybornie.Bardzo fajny lokal dla takich szarpidrutów jak Indicium. No i czeskie piwo Holba- brawo!!!

 • #1

  :) (Tuesday, 02 February 2016 22:12)

  :)